POWER PLATE

Power Plate

Power Plate to urządzenie do treningu wibracyjnego. Podczas 20-minutowego wysiłku wykonuje się serię ćwiczeń (np. przysiadów, pompek, wypadów, brzuszków) opierając wybrane części ciała o specjalną maszynę. Jej zadaniem jest wzmocnienie efektu treningu dzięki drganiom, zwiększającym pracę wykonywaną przez mięśnie o około 50%.

Jakie są główne zalety treningu na platformie wibracyjnej?
Forma i funcjonalność
Sprawdzony w klubach fitness, wellness & beauty, centrach sportowych i rehabilitacyjnych na całym świecie. To wynik wielu lat badań i stałych uprawnień, łączy najlespzą technologię, niezawodność i funkcjonalność z wyrafinowanym wzornictwem. Posiata certyfikat medyczny.
Piękne ciało
Korzystanie z Power Plate pomaga stymulować i natychmiastowo poprawić krążenie, natlenienie krwi i usuwanie toksyn z orgainzmu. To z kolei przekłada się na redukcję cellulitu oraz smuklejszą, zgrabniejszą sylwetkę.
Zdrowsze kości
Niezależne badania potwierdzają, że maszyny Power Plate zwiększają mineralizację kości oraz siłę mięśni.
Lepsze krążenie
Wibracje wytwarzane przez maszyny Power Plate stymulują mięśnie i dają efekt napompowania, co prowadzi do natychmiastowego zwiększenia przepływu krwi. Dzięki temu tlen i składniki odżywcze szybciej rozprowadzane są po organizmie, a nieporządane produkty przemiany materii, takie jak kwas mlekowy są szybciej wydalane.
Profesjnalna opieka trenerska
Fachowo prowadzone przez naszych instruktorów treningi na maszynach Power Plate pozwolą w 100% wykorzystać cenny czas i osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Efekty treningu na power plate można zauważyć po miesiącu ćwiczeń 3 razy w tygodniu.