Les Mills: For a Fitter Planet

Les Mills

LES MILLS™ to programy treningów grupowych, które każdego dnia zmieniają życie milionów ludzi w 15,000 klubów w 80 krajach na świecie.

I My również należymy do tej grupy klubów! Nasz klub również przyłącza się do misji tworzenia planety, gdzie ludzie będą zdrowi i wysportowani. I My również należymy do tej grupy klubów!

Nasz klub również przyłącza się do misji tworzenia planety, gdzie ludzie będą zdrowi i wysportowani. Każdego dnia promując specjalnie przygotowane choreografie LesMills motywujemy i inspirujemy do tego, aby niezależnie od sytuacji odłożyć na chwilę swoje codzienne obowiązki i pójść na trening. Treningi Les Mills to nie tylko ćwiczenia, to coś więcej. Zasada THE GROUP EFFECT™ da Ci mnóstwo energii, a jeden z naszych 90,000 wykwalifikowanych instruktorów będzie motywował Cię do tego, abyś dał z siebie jak najwięcej w rytmach porywającej muzyki. Zapraszamy do wspólnych treningów, gdzie każda kropla potu na czole będzie kolejnym krokiem naprzód w kierunku Waszych wyznaczonych celów. Poczujcie z Nami wspaniałą atmosferę, muzykę i energię i dołączcie do Nas już dziś!

 • BODYBALANCE®


  BODYBALANCE®

  Jest to delikatna mieszanina jogi, Tai Chi oraz Pilatesu, które zapewnią Ci równowagę i spokój. Przy pomocy skupienia, ćwiczeń oddechowych oraz starannie dobranych kombinacji ruchowych możesz w rytm łagodnej muzyki ćwiczyć siłę, równowagę oraz ruch. Kombinacja techniki oraz ćwiczeń ruchowych daje Ci sesję treningu fizycznego jak również zapewnia wewnętrzną równowagę.

 • BODYCOMBAT

 • BODYPUMP®


  BODYPUMP®

  Są oryginalnymi zajęciami ze sztangą, które wzmacniają całe ciało. Te 60-minutowe treningi, poprzez zastosowanie najlepszych ćwiczeń na siłowni takich jak przysiady za sztangą, wyciskanie sztangi na ławeczce, wyciskanie na stojąco, uginanie sztangi itp. rzucają wyzwanie wszystkim głównym grupom mięśni. Wspaniała muzyka, fantastyczni instruktorzy i dokonany przez Ciebie własny wybór wagi, inspirują Cię do szybkiego uzyskiwania rezultatów, po które się tu zjawiłeś!

 • CXWORX®


  CXWORX®

  Program rzeczywiście skupia się na mięśniach tułowia oraz mięśniach łączących górną i dolną połowę ciała. Jest to idealne rozwiązane umożliwiające wyszczuplenie brzucha i pośladków, a jednocześnie poprawia siłę funkcjonalną i pomaga zapobiegać kontuzjom.

 • GRIT


  GRIT

  30-minutowy trening interwałowy o wysokiej intensywności (HIIT). Spala tłuszcz i w szybkim tempie zwiększa wydajność. Nie wymaga zastosowania żadnego sprzętu, łączy w sobie intensywne ćwiczenia obniżające masę ciała oraz energetyczny trening. Pozwala osiągnąć podwójny efekt spalania kalorii w trakcie treningu i przez wiele godzin po nim. Ćwiczenia cardio, co dowiedziono naukowo, dają bardzo szybkie i wymierne efekty.

 • GRIT PLYO


  GRIT PLYO

  30 minutowy trening interwałowy o wysokiej intensywności (HIIT). Buduje mocną, zwinną, sportową sylwetkę. Oparty jest na zasadach plyometryki. Wykorzystuje ławeczkę treningową, buduje siłę, poprawia szybkość reakcji mięśni, wzmacnia nogi. Jest to mocny trening sprawnościowy, działa na ponad 40 proc. włókien mięśniowych pozwalając osiągnąć smukłą, sportową sylwetkę. Wzmacnia wytrzymałość mięśni, intensyfikuje energię i siłę.

 • GRIT™STRENGTH


  GRIT™STRENGTH

  30-minutowy trening interwałowy o wysokiej intensywności (HIIT). Wzmacnia siłę i wysmukla mięśnie. Wykorzystuje sztangi i ciężarki oraz ławeczkę treningową, aby wzbogacić trening i podnieść jego poziom. Angażuje wszystkie grupy mięśniowe, pozwalając wzmocnić i wysmuklić poszczególne partie mięśni. Przyspiesza metabolizm, dzięki czemu tkanka tłuszczowa spalana jest przez wiele godzin po treningu. Stymuluje produkcję hormonu wzrostu, który redukuje tkankę tłuszczową i pozwala wysmuklać mięśnie.

 • S’HBAM

bodystyling

Zajęcia