Les Mills: For a Fitter Planet

Les Mills

LES MILLS™ to programy treningów grupowych, które każdego dnia zmieniają życie milionów ludzi w 15,000 klubów w 80 krajach na świecie.

I My również należymy do tej grupy klubów! Nasz klub również przyłącza się do misji tworzenia planety, gdzie ludzie będą zdrowi i wysportowani. I My również należymy do tej grupy klubów!

Nasz klub również przyłącza się do misji tworzenia planety, gdzie ludzie będą zdrowi i wysportowani. Każdego dnia promując specjalnie przygotowane choreografie LesMills motywujemy i inspirujemy do tego, aby niezależnie od sytuacji odłożyć na chwilę swoje codzienne obowiązki i pójść na trening. Treningi Les Mills to nie tylko ćwiczenia, to coś więcej. Zasada THE GROUP EFFECT™ da Ci mnóstwo energii, a jeden z naszych 90,000 wykwalifikowanych instruktorów będzie motywował Cię do tego, abyś dał z siebie jak najwięcej w rytmach porywającej muzyki. Zapraszamy do wspólnych treningów, gdzie każda kropla potu na czole będzie kolejnym krokiem naprzód w kierunku Waszych wyznaczonych celów. Poczujcie z Nami wspaniałą atmosferę, muzykę i energię i dołączcie do Nas już dziś!

  • BODYPUMP®


    BODYPUMP®

    to trening ze sztangami dla każdego, kto chce szybko uzyskać formę i szczupłą sylwetkę. Dzięki użyciu lekkich i średnich ciężarów i wielu powtórzeniom BODYPUMP™ zapewnia trening całego ciała. Podczas jednegoo treningu możesz spalić nawet do 540 kalorii! Przy świetnej, energicznej muzyce nasi instruktorzy poprowadzą Cię poprzez naukowo udowodnione ruchy i techniki, które sprawią, że Twoja motywacja wzrośnie i osiągniesz znacznie więcej niż przy samodzielnych ćwiczeniach.

bodystyling

Zajęcia