Instruktorzy zajęć grupowych

 • Katarzyna Wolczyńska

  Pasjonatka wszelkich form aktywności fizycznej, dyplomowany instruktor fitness: aerobic, step, joga, pilates, indoor cycling oraz licencjonowany instruktor Les Mills -programy: BODYPUMP, BODYBALANCE, CXWORX. Uczestniczka licznych szkoleń oraz konwencji w Polsce. Absolwentka finansów i rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, ambitnie godzi pracę zawodową z życiową pasją, jaką jest dla niej bycie instruktorem fitness. Jej siłą napędową jest uśmiech i zadowolenie klienta, które dają jej energię do dalszego działania. Zawsze daje z siebie 100%. Energiczna, zdyscyplinowana, komunikatywna, uśmiechnięta. W wolnym czasie miłośniczka biegania oraz pływania.

 • Krzysztof Laskowski


 • Wirginia Mierzchała - Noculak

  Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wydział Pedagogiczno-Artystyczny. Z klubem LIFEFITNESSCLUB związana od 2007 roku, jako dyplomowany instruktor fitness: Aerobic, Step, Pilates. Prywatnie mama na pełnych obrotach, zawodowo licencjonowany instruktor zajęć dla kobiet w ciąży FIT MAMA oraz zajęć FIT MAMA&BABY. Pełna energii, wesoła optymistka, która wierzy, że wysołek fizyczny to doskonały sposób na dobre samopoczuce dla każdego bez względu na wiek.

 • Ania Gawlik

  Ponad 15 lat związana ze sportem. Instruktor Rekreacji Ruchowej w specjalności Fitness, Instruktor Basic Indoor Cycling, Instruktor TRX, Instruktor Jumping Frog, Trener Personalny. Podczas zajęć wymagająca, skupiona na poprawnej technice, w rytm własnej, zmiksowanej muzyki, daje czadu :) Ciągle doszkalająca się, biegnąca z nowościami fitness sprawia, że na żadnych zajęciach nie będziesz się nudzić. Uśmiech, pełna dawka endorfin, zadowolenie - gwarantowane! Do zobaczenia na zajęciach grupowych.

 • Patrycja Stendera

  Zawodowa tancerka. Absolwentka studiów I stopnia: specjalność Pedagog Tańca. Absolwentka studiów II stopnia: specjalność Rekreacja Ruchowa. Studia podyplomowe: fitness i doradztwo dietetyczne. Instruktor Les Mills: BODYBALANCE, CXWORX. Od 2016 roku kierownik artystyczny Grupy Baletowej „Gwiazda”. Od ponad 16 lat jej pasją jest taniec. Przez 9 lat uczęszczała do Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu. Od 5 lat zaraża swoją pasją do aktywności fizycznej poprzez taniec dzieci oraz młodzież. Jej mocną stroną jest rozciąganie oraz wzmacnianie poszczególnych części ciała. Uwielbia współpracować z dziećmi, jak i z osobami dorosłymi. Stara się zarazić ludzi do brania udziału w zajęciach, kładąc szczególnie nacisk na pozytywny aspekt, jakim jest rozciąganie. Indywidualne podejście i prawidłowe przekazywanie uwag oraz uśmiech to jedne z najważniejszych elementów podczas prowadzonych przez nią zajęć.

 • Katarzyna Tomaszewska

  Licencjonowany instruktor Jumping Frog. Specjalizuje się w treningu grupowym na platformie Core Board i na trampolinach Jumping Frog. Przyjemność sprawia jej prowadzenie zajęć kardio przy głośnej energicznej muzyce, która sprawia, że po zajęciach jesteś zrelaksowany psychicznie i jednocześnie zmęczony fizycznie. Zajęcia te pozwolą na spalenie dużej ilości kalorii w miłej atmosferze w grupie, która wspiera się wzajemnie podczas zajęć. Profesjonalne podejście i umiejętność wyłapywania słabych stron (m.in. nieprawidłowego napięcia mięśni) u uczestników zajęć podkreśla jej kwalifikacje.

 • Marcin Krzyżanowski

  W 2012 roku uzyskał certyfikat LesMills BODYPUMP. Wcześniej w 2010 roku ukończył Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku trenersko - instruktorskim. W naszym klubie zajęcia prowadz od 6 lat. Specjalizuje sie w takich formach aktywności jak: BODYPUMP, Tabata, Trening obwodowy, Atak na brzuch. Marcin gorąco zachęca do udziału w prowadzonych przez zajęciach. Pamiętaj wszystko zależy od Ciebie.

 • Paulina Garbarczyk

  Certyfikowana instruktorka LesMills BODYPUMP,  BODYCOMBAT i GRIT Series Coach, jej motto,- GO HARD OR GO HOME. Jest pasjonatką sportu i zdrowego trybu życia . Pozytywnym freakiem.  Chce  motywować oraz zarażać swoją pasja.  Kilka lat temu poznała programy treningów Les Mills jako uczestnik zajęć dziś jako trener śmiało może powiedzieć że jest to jej PRAWDZIWA MIŁOŚĆ. Zawsze daje z siebie 100%. W wolnym czasie miłośniczka CrossFit’u i biegów OCR.

 • Aleksandra Stawerska

  Aktywny tryb życia jest jej bliski od najmłodszych lat. Ola jest miłośniczką zdrowego i sportowego lifestyle’u. Swoją energią i pozytywnym nastawieniem zaraża nawet największych pesymistów. Dzień bez aktywności fizycznej jest dla niej dniem straconym, dlatego podczas prowadzonych przez nią zajęć grupowych stara się silnie mobilizować i motywować uczestników swoim zaangażowaniem. Ola zaprasza wszystkich do uczestnictwa w zajęciach LesMills. Jest Instruktorem Advanced programów BODYPUMP oraz GRIT i instruktorką CXWORX.

 • Patrycja Demska

  Energiczna, zawsze aktywna oraz pozytywnie nastawiona do ludzi i świata. Uwielbia sport, a przede wszystkim fitness, w którym cały czas uczestniczy. Jest instruktorką fitness, gimnastyki i gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej. Prowadzi różnego typu zajecia fitness m.in. Jumping, Slim Figura, Brzuch Uda Pośladki, Power Brzuch, Stretching, Pilates, Zdrowy Kręgosłup oraz zajęcia dla dzieci.

Trenerzy personalni

 • Jacek Laskowski

  "Never give up!"
  Kwalifikacje

  Fizjoterapeuta - prywatna uczelnia fizjoterapii

  Dr Blindow (Niemcy)

  Terapeuta sportowy

  Trener Niemieckiej Kadry Narodowej w Kajakarstwie

  Najwyższy międzynarodowy stopień trenerski - klasa A

  Terapeuta manualny, terapia metodą Vojty, Bobath

  Absolwent International Academy of Sport Science and Technology USA

  Założyciel sieci prozdrowotnych klubów fitness w Polsce i w Niemczech PRAVENTAS

  Mocne strony

  trening kardiologiczny

  trening ortopedyczny

  prozdrowotne programy treningowe

  rehabilitacja postoperacyjna

  sport prewencyjny

  modelowanie sylwetki

  programy treningowe dla sportowców i amatorów coaching

  Mój zawód jest moją pasją i hobby. Nie wyobrażam sobie dnia bez pomocy i wsparcia ludzi, dążących do poprawy jakości życia. Z pomocą moich sportowych doświadczeń oraz umiejętności trenerskich i fizjoterapeutycznych pomogę Ci osiągnąć Twój cel. Wszystko możesz kupić, tylko nie zdrowie!

  Nie mogę się doczekać treningu z Tobą!

 • Marcin Krzyżanowski

  "Zacznij - kiedy inni szukają wymówek. Ćwicz - kiedy inni wciąż marzą. Nie poddawaj się - kiedy inni rezygnują."
  Kwalifikacje

  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego

  Trener Personalny Life Fitness Academy

  Instruktor Les Mills

  Instruktor Kulturystyki

  Instruktor Odnowy Biologicznej

  Nauczyciel wychowania fizycznego

  Instruktor Power Plate

  Trener EMS

  Mocne strony

  trening personalny

  trening funkcjonalny

  trening EMS

  modelowanie sylwetki

  kulturystyka

  trening outdoor

  doradztwo żywieniowe

  Od najmłodszych lat jestem związany ze sportem. Jako nauczyciel i trener realizuję swoje pasje. Na treningach staram się osiągać cele wyznaczone przez klientów. Pozytywna energia każdego dnia, systematyczność, siła woli i mocny charakter to klucz do sukcesu. Chcesz poprawić swoją sylwetkę? Zgubić zbędne kilogramy? Nie czekaj, zadbaj o siebie!

  Nie mogę się doczekać treningu z Tobą !

 • Katarzyna Tomaszewska

  "Ludzie z celami odnoszą sukcesy, ponieważ wiedzą dokąd zmierzają." - Earl Nightingale
  Kwalifikacje

  Absolwentka Akademi Wychowania fizycznego

  Trener Personalny Life Fitness Academy

  Trener EMS

  Instruktor Power Plate

  Instruktorka Jumping Frog

  Instruktorka sportu

  Instruktorka tańca

  Dietetyk

  Mocne strony

  trening personalny

  trening mięśni głębokich EMS

  trening stabilizacyjny

  trening rehabilitacyjny

  trening funkcjonalny

  przygotowanie motoryczne

  doradztwo żywieniowe

  Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Każdą wolną chwilę spędzam aktywnie i poświęcam zdrowemu stylu życia. Ruch gwarantuje nam zdrowie i dobrą formę zarówno fizyczną jak i równowagę psychiczną. Pracę z klientem rozpoczynam od ustalenia celu treningowego, a następnie dostosowania indywidualnych najbardziej odpowiednich metod treningowych do zakładanego celu. Odpowiednio dobrany trening, zbilansowana dieta i zdrowa suplementacja zagwarantują nam sprawne osiągnięcie celu. Zdecyduj się razem ze mną na poprawę jakości swojego życia!

  Nie mogę się doczekać treningu z Tobą!

 • Ania Gawlik

  "Dopóki walczysz, jesteś Zwycięzcą" (cyt. Św. Augustyn)"
  Kwalifikacje

  Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności Fitness,

  Trener Personalny i Instruktor Siłowni,

  Instruktor Basic Indoor Cycling,

  Instruktor TRX,

  Instruktor Jumping Frog

  Mocne strony

  Prowadzenie zajęć grupowych

  Trening personalny

  Dobory i nakierowania odnośnie żywienia podczas uprawiania sportu

  Mobilność i stabilność oraz wzorce ruchowe przy układaniu indywidualnego programu treningowego

  Już prawie 15 lat związana ze sportem prawie każdego dnia. Wygrana w 2008 roku w konkursie "Na najlepszą uczestniczkę zajęć fitness". Po drodze uczestniczka zajęć związanych ze sportami walki, jak Kickboxing. Aktywność fizyczna, zdrowe podejście do odżywiania to coś więcej, to zmiana stylu życia, to coś głębszego. Jak mówi: "Albo się ma do tego serce, albo nie". Ponad 7-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych, które pozwala na ambitne podejście indywidualne do treningów personalnych. Bawiąc się w dj'a i komponując swoją muzykę do zajęć, ich uczestnicy mogą cieszyć się świeżą nutą. Żądna wiedzy, idzie dalej "bo uczymy się całe życie" a po to, aby pomagać ludziom. Na zajęciach grupowych i treningach wymagająca, z indywidualnym podejściem do każdego, ale zawsze uśmiechnięta. Do zobaczenia na treningu !

  Nie mogę się doczekać treningu z Tobą!

 • Jacek Baura

  "Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu było się wcześniej" - Dalajlama
  Kwalifikacje

  Absolwent Uniwersytetu  Przyrodniczego w Poznaniu

  Instruktor Sportu

  IV Dan Karate

  Dietoterapeuta

  Naturoterapeuta

  Mocne strony

  trening prozdrowotny

  trening funkcjonalny

  trening taktyczny

  treningi sportów walki

  coaching żywieniowy

  Kalistenika

  Street Workout

  Moje wieloletnie doświadczenie (40 lat w roli trenującego i 25 lat w roli trenera) pozwoliły mi dogłębnie poznać funkcjonowanie ludzkiego organizmu oraz jak wielki na niego wpływ ma aktywność fizyczna. Biologiczne zainteresowania od najmłodszych lat, a także zdobyte wykształcenie umożliwiają mi zrozumienie najważniejszych praw obowiązujących w świecie przyrody, której każdy z nas stanowi cząstkę. W pracy trenerskiej kieruję się zasadą, że najważniejsze jest zdrowie, a trening powinien je poprawiać i mu służyć. Sztuki walki, które uprawiam od wielu lat, nauczyły mnie zasady, że jedynie pamiętając o jedności umysłu i ciała możemy osiągnąć pełnię rozwoju. Jeśli chcesz usprawnić swoje ciało i polepszyć funkcjonowanie organizmu, bez względu na wiek, możesz to zrobić dzięki moim wskazówkom.

  Nie mogę się doczekać treningu z Tobą!

 • Roksana Podlewska

  "Nie ograniczaj siebie. Jesteś wszystkim co masz" - Janis Joplin"
  Kwalifikacje

  Międzynarodowy trener Blackroll:

  -  BLACKROLL BASIC

  - BLACKROLL WORKOUT

  -B LACKROLL FUNCTIONAL

  - BLACKROLL SENSORY

  - BLACKROLL SCREENING

  Certyfikowany Trener Personalny i Instruktor na siłowni

  Trener EMS

  Technik Masażysta

  Mocne strony

  Trening Personalny

  Trening funkcjonalny

  Trening Power Plate

  Dianostyka narządu ruchu

  Praca z powięzią

  Masaż leczniczy i relaksacyjny

  Przez 6 lat treningu wyczynowego udało mi się zdobyć trzykrotny brązowy medal Mistrzostw Polski w skoku w dal. Moja praca jest moją pasją, więc na treningach nie brakuje motywacji, uśmiechu i pozytywnej energii. Sukces zaczyna się i kończy w głowie, dlatego czas zrobić coś dla Siebie !

  Nie mogę się doczekać treningu z Tobą!

Kadra SPA

 • Roksana Podlewska

  Kwalifikacje

  Technik masażysta

  Ukończone szkolenia:

  Masaże lecznicze m.in.: masaż klasyczny, masaż sportowy z elemantami odnowy biologicznej,
  drenaż limfatyczny, masaż tensegracyjny, rozluźnianie mięsniowo- powięziowe, masaż segmentarny,
  masaż punktowy, masaż kontralateralny, masazipsilateralny, masaż izometryczny.

  Masaż gorącymi kamieniami, masaż lodem, masaż Shantala, masaż bańką chińską, masaż stemplami,
  masaż kosmetyczny, masaż aromaterapeutyczny, masaż gorącą czekoladą, masaż świecą, masaż himalajski,
  masaż dla kobiet w ciąży.

  Profesjonalna przeciwstarzeniowa pielęgnacja twarzy z wykorzystaniem certyfikowanych szwajcarskich
  kosmetyków Juvena.

  Profesjonalna pielęgnacja skóry wrażliwej z wykorzystaniem certyfikowanych
  szwajcarskich kosmetyków Declare.

  Moduł II szkoleń Souvre Internationale - kolagen naturalny i suplementy

  Moduł II szkoleń Souvre Internationale- kolagen naturalny i suplementy

  Mocne strony

  Indywidualne i profesjonalne podejście do klienta

  Masaż leczniczy i relaksacyjny

  Odnowa biologiczna

  Chęć pomocy

  Od najmłodszych lat związana ze sportem wyczynowym - trzykrotny brązowy medal Mistrzostw Polski w skoku w dal. Z własnego doświadczenia wiem, jak ważna jest regeneracja przed i powysiłkowa i jak bardzo może nam to pomóc w osiągnięciu lepszych wyników sportowych, ale także ominąć wszelkie kontuzje szerokim łukiem. Wybrałam ten zawód, po to, aby pomagać i aby każdy, kto do mnie trafi wyszedł zadowolony. Dobór odpowiedniej techniki i intensywności masażu to klucz do tego, by zniwelować napięcia i w pełni się zrelaksować. Moja praca to moja pasja, dlatego każdy klient jest przeze mnie traktowany indywidualnie, tak aby sprostać wszelkim oczekiwaniom.

DIETETYK

 • Małgorzata Gruszczyńska

  Absolwentka kierunku Dietetyka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Laureatka wielu nagród przyznawanych za osiągnięcia w nauce. Doświadczenie zawodowe zdobywała pod okiem fachowców zarówno w prywatnych poradniach dietetycznych, jak i placówkach żywienia zbiorowego. Uczestniczka licznych konferencji i szkoleń o tematyce zdrowotnej.
  Kwalifikacje

  Studia I stopnia na kierunku Dietetyka.

  Studia II stopnia na kiernku Dietetyka o specjalności: żywienie w specyficznych potrzebach żywieniowych.

  Mocne strony

  Indywidualne podejście do podopiecznych

  Tworzenie planów żywieniowych dla osób ze schorzeniami dietozależnymi.

  Tworzenie planów żywieniowych dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi.

  Tworzenie planów żywieniowych dla osób aktywnych fizycznie.

  W swojej pracy na pierwszym miejscu stawiam oczekiwania i potrzeby drugiego człowieka. Uważam, że kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście do każdego, uwzględnienie zarówno postawionego celu, stanu zdrowia, prowadzonego trybu życia, jak i preferencji smakowych. Swoją działalność ukierunkowuję na edukację i trwałą zmianę nawyków żywieniowych. Nie wierzę w sukces drastycznych krótkotrwałych diet. Moją wielką pasją jest gotowanie, uwielbiam eksperymentować w kuchni i poznawać nowe smaki. Stawiam na jakość wykorzystywanych produktów spożywczych. Staram się, aby przygotowywane przede zmnie plany żywieniwe były pełne koloru i smaku.