FITNESS GRUPOWY

ZAJĘCIA GRUPOWE

to treningi pomagające uzyskać wymarzoną sylwetkę, poprawić wydolność oraz wzmocnić i ujędrnić ciało. Z jednej strony to najnowocześniejszy trening całego organizmu, z drugiej zaś szczególnie motywujący rodzaj treningu, który po prostu sprawia przyjemność. Pod okiem wykwalifikowanej kadry możesz liczyć na skuteczny trening układu krążenia, polepszenie koordynacji ruchów, zwiększenie gibkości i kształtowanie umiejętności odczuwania własnego ciała. Wszystko to daje w efekcie znaczną poprawę samopoczucia. W grupie zyskasz większą motywację do uzyskania wyznaczonych sobie celów treningowych w atmosferze zdrowej rywalizacji i w zamian otrzymasz zastrzyk pozytywnej energii!!!

W ofercie klubów dysponujemy przestronnymi pomieszczeniami odpowiednio wyposażonymi w niezbędny sprzęt – w połączeniu z motywacją grupy i muzyki otrzymasz od Nas potężną dawkę pozytywnej energii! Regularne ćwiczenia aerobowe są korzystne dla całego organizmu. Usprawniają i wzmacniają wszystkie mięśnie, poprawiają wydolność płuc i pracę serca. Są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania ciała i umysłu.

Z Nami wzmocnisz procesy przemiany materii, co oznacza zwiększenie zużycia kalorii, zapobieganie chorobom układu krążenia i serca poprzez poprawę wydajności serca, poprawę zdolności przyswajania tlenu, zwiększenie ogólnej wytrzymałości, poprawę stanu kondycyjnego organizmu w każdym wieku i spowolnienie procesów starzenia, zmniejszenie napięć stresowych, poprawa koordynacji, motoryki, a także pracy mózgu.

Proponujemy różne formy zajęć grupowych prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów: wzmacniające, kondycyjne, mentalne i mieszane.

Każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 • BODYSTILING


  BODYSTILING

  Zajęcia bazujące na jodze, ćwiczeniach rehabilitacyjnych i klasycznych technikach regulacji oddechu. Podstawą zajęć jest połączenie treningu i relaksu, oraz wykorzystanie funkcji poszczególnych mięśni i organów ludzkiego ciała. Celem ćwiczeń jest przede wszystkim odzyskanie świadomości własnego ciała oraz wzmocnienie i stabilizacja wszystkich elementów zaangażowanych w ruch. Efektem ćwiczeń jest nie tylko smuklejsza i zgrabniejsza sylwetka, ale i wewnętrzny spokój i relaks.

 • BRZUCH UDA POŚLADKI


  BRZUCH UDA POŚLADKI

  To forma aerobiku skierowana do osób, które chciałyby wymodelować dolne partie ciała. Porcja takiego ruchu pobudza i dodaje energii. Jeśli chcesz mieć płaski brzuch, szczupłe uda i jędrne pośladki to są to ćwiczenia dla Ciebie. Zaczynają się 10–15-minutową rozgrzewką, po niej następuje kompleksowy zestaw ćwiczeń obejmujący głównie dolne partie ciała. Regularne ćwiczenia zapewniają szczupłą sylwetkę: płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda, ponadto wzmacniają mięśnie całego ciała i przyśpieszają spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, dzięki czemu skóra staje się bardziej sprężysta i elastyczna. Jest to również dobra metoda, żeby rozprawić się z cellulitem.

 • CORE 30'


  CORE 30'

  Półgodzinne zajęcia, których celem jest wzmocnienie mięśni brzucha i grzbietu, idealny trening w krótkim czasie, szczególnie dla zapracowanych. Systematyczne wzmacnianie tych mięśni może zapobiec wielu urazom oraz wspomóc rehabilitację.

 • FAT BURNING


  FAT BURNING

  Trening funkcjonalny, rodzaj intensywnych ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni bez rozbudowywania masy mięśniowej i spalenie jak największej liczby kalorii. Ćwiczenia wykonywane są w szybkim tempie z wieloma powtórzeniami

 • FIT MAMA


  FIT MAMA

  Ćwiczenia ruchowe, które przygotowują cały organizm, a zwłaszcza układ nerwowo-mięśniowy do efektywnego porodu. Zajęcia dla kobiet w ciąży odbywają się w miłej kameralnej atmosferze pod bacznym okiem wykwalifikowanych instruktorów. Program ćwiczeń opracowany jest tak, aby pomóc zachować dobrą formę podczas ciąży i przygotować do porodu oraz ułatwić odzyskanie sylwetki po urodzeniu dziecka.

 • FIT MAMA & BABY


  FIT MAMA & BABY

  Zajęcia przygotowane specjalnie dla kobiet, które chcą wrócić do formy po okresie ciąży, nie rozstając się ze swoim maleństwem. Wykonywane ćwiczenia pomogą w efektywny sposób wzmocnić i uelastycznić mięsnie, pozbyć się zbędnych kilogramów, a także poprawić kondycję. Jest to świetna forma aktywnego spędzania czasu z malutkim dzieckiem i jednocześnie trening dla młodej mamy. Zajęcia przeznaczone są dla kobiet z dziećmi od 3 miesiąca do 1,5 roku.

 • JOGA KLASYCZNA


  JOGA KLASYCZNA

  Zajęcia podczas których wykorzystywane są wszystkie elementy dobrodziejstw ośmiostopniowej drabiny jogi. Droga jogi klasycznej uporządkowana w II w p.n.e przez Patandźaliego pozwala na pełniejszy i szybszy rozwój osobowościowy. Uczestnik będzie miał możliwość pełnej pracy z ciałem (asany), oddechem (pranayama) i umysłem (dharana – koncentracja i dhjana – medytacja). Ta wielowymiarowa praca jednostki pokrywa się z głównym holistycznym (całościowym) podejściem jogi względem człowieka.

 • Joga relaksacyjna


  Joga relaksacyjna

  Utrzymywanie młodości i sprawności przez większą część życia jest możliwe. Możliwe jest osiągnięcie harmonii i psychofizycznego błogostanu, ponieważ jest on dla nas naturalny. Większość z nas zapomniała jedynie jak do niego powrócić. Celem jogi dla zdrowia jest w łagodny sposób usprawnić funkcjonowanie naszego organizmu i umysłu, złagodzić skutki stresu i upływu czasu oraz wykorzystać nasz pełen potencjał.

 • JUMP&STRETCH


  JUMP&STRETCH

  Jumping to zajęcia dla każdego! To doskonałe połączenie treningu i zabawy, gdzie trampolina przypomina beztroskie dzieciństwo. To trening, podczas którego mocno angażujemy prace korpusu, przez utrzymywanie ciała na niestabilnym podłożu w formie batutu (trampoliny). Mocna praca nóg, niezliczona ilość napięć mięśni brzucha, koordynacja ruchowa, to tylko część pracy, jaką wkłada każdy uczestnik podczas tego rodzaju treningu. Smukła sylwetka, poprawa kondycji i mnóstwo endorfin, to tylko część rezultatów. Przyjdź i baw się razem z nami.

 • PILATES


  PILATES

  Ćwiczenia wykonywane przy spokojnej muzyce, wprowadzają w dobry nastrój .Wpływają na elastyczność i wydłużanie mięśni oraz wzmocnienie wiązadeł i stawów. W konsekwencji sylwetka staje się smuklejsza, szczuplejsza i wyższa. To rodzaj kompleksowej pracy, który łączy umysł, dusze i ciało.

 • PILOXING

 • POWER BRZUCH


  POWER BRZUCH

  Chcesz mieć płaski brzuch? Ten półgodzinny trening o charakterze kondycyjnym, polega na jednoczesnym wzmacnianiu układu krążeniowo-oddechowego i kształtowaniu mięśni brzucha. Na zajęciach spalisz zbędną tkankę tłuszczową, a także spłaszczysz i wyrzeźbisz swój brzuch.

 • RUNNING OUTDOOR bieg w terenie


  RUNNING OUTDOOR bieg w terenie

  Zajęcia dla osób lubiących biegi długodystansowe w terenie oraz wszystkich chcących rozsmakować się w aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Celem zajęć jest polepszenie kondycji, wydolności krążeniowo-oddechowej, praca nad wytrzymałością ogólną, tlenową i beztlenową oraz szybkościową. Ponadto wzrost odporności, hartowanie ciała i rozwój wytrwałości, samodyscypliny i silnej woli. Przy aktywnym uczestnictwie w treningach gwarancja polepszenia rekordów życiowych na dystansach 5 i 10 km. Dodatkowo ćwiczenia rozciągające i relaksacyjne. Zajęcia przynoszące liczne korzyści zdrowotne i sprawnościowe oraz mnóstwo satysfakcji.

 • SLAVICA DANCE


  SLAVICA DANCE

 • SLIM FIGURA


  SLIM FIGURA

  Zajęcia o średniej intensywności. To połączenie gimnastyki odchudzającej z ćwiczeniami wzmacniającymi i ujędrniającymi wszystkie grupy mięśniowe. W czasie zajęć wykorzystywane są piłki i tubingi. Umiarkowane tempo sprzyja koncentracji na technice i dokładności wykonywanych ćwiczeń. Wyszczuplamy figureczki, żeby mieć nóżki i ciałeczka jak rureczki!!!:) Zajęcia zakończone 10-minutowym stretchingiem.

 • STEP DANCE


  STEP DANCE

  Taneczne zajęcia choreograficzne na stepie w rytm energetyzującej, porywającej muzyki. Ćwiczenia o jednostajnej intensywności, które zapewnią skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej i dużą dawkę pozytywnej energii, optymizmu, pewności siebie i świetnego samopoczucia. Trening idealny dla każdego, kto lubi ruch i dobrą zabawę przy muzyce. :)

 • STEP FATBURN


  STEP FATBURN

  Step jest treningiem, którego warto spróbować, bo oprócz zrzucenia zbędnych kilogramów, pozwala sukcesywnie modelować i rzeźbić sylwetkę. Liczba spalonych kalorii zwiększa się wraz z podwyższeniem stepu. Step nie niszczy stawów kolanowych, gdy ćwiczenia wykonywane są zgodnie z zaleceniami instruktora i prawidłowo pod względem technicznym.

 • STEP POWER


  STEP POWER

  Zajęcia najbardziej intensywne, wymagające wysokiej kondycji fizycznej. Energetyzujące rytmy muzyczne + motywacja instruktora doda Ci pozytywnej energii.

 • STRETCHING


  STRETCHING

  Zajęcia poświęcone rozciąganiu wszystkich mięśni, dzięki czemu Twoje ciało stanie się bardziej elastyczne i przygotowane do efektywnego treningu, zwiększy się ruchomość stawów. Stretching można polecić każdemu! - wspaniale eliminuje przykurcze mięśniowe, które mogą być wynikiem siedzącego trybu życia i powodować bóle kręgosłupa. To zaledwie pół godziny ćwiczeń a na prawdę warto!

 • TABATA FIT


  TABATA FIT

  Szybki, intensywny trening. Pomaga spalić tkankę tłuszczową oraz poprawia wydolność organizmu. Jest tylko jedna zasada: należy ćwiczyć bardzo szybko, nie odpuszczając sobie i nie wydłużając przerw.

 • TRENING FUNKCJONALNY


  TRENING FUNKCJONALNY

 • TRENING OBWODOWY SYNRGY360s


  TRENING OBWODOWY SYNRGY360s

  To szybki trening obwodowo-funkcjonalny, obejmujący wszystkie partie mięśni, wydolność i wytrzymałość. Idealny dla każdego bez względu na wiek, prowadzony przez naszych trenerów personalnych na sali fitness z wykorzystaniem jedynego w swoim rodzaju przyrządu SYNRGY360s.

 • TRX


  TRX

  Szukasz wyzwania, a może znudziło Cię dźwiganie ciężarów ?? – spróbuj podźwigać własne ciało podczas rewelacyjnego treningu jakim jest TRX. TRX pozwala w bezpieczny sposób wykonywać setki różnorodnych treningów dzięki którym poprawimy swoja siłę, wytrzymałość, mobilność i równowagę. Dzięki temu pracujemy jednocześnie nad mięśniami globalnymi a także tymi które są niewidoczne dla oka ludzkiego, zapobiegamy urazom oraz chronimy nasz kręgosłup. Trening funkcjonalny TRX jest idealnym uzupełnieniem treningu siłowego dla zaawansowanych, ale dzięki swojej funkcjonalności nadaję się również dla początkujących.

 • VINJASA FLOW JOGA


  VINJASA FLOW JOGA

  Zajęcia skierowane dla osób preferujących aktywny sposób spędzania czasu. Jeśli uwielbiasz ruch i chcesz skorzystać ze wszystkich prozdrowotnych dobrodziejstw, które oferuje joga, to te zajęcia są dla Ciebie. Vinjasa to połączenie ruchu z oddechem, flow to twój własny przepływ, który wprowadzasz w każdą pozycję. Jedność tych trzech elementów, czyli ruchu, oddechu i Twojego własnego sposobu czucia pozycji doprowadza do scalenia wewnętrznego czyli jogi. Oddaj się ruchowi , zamanifestuj swój flow, tańcz w medytacji..

 • ZDROWY KRĘGOSŁUP


  ZDROWY KRĘGOSŁUP

  Zajęcia, które pokocha Twój kręgosłup! Opracowany trening ma charakter zarówno profilaktyczny jak i terapeutyczny. Zadbaj o zdrowy kręgosłup i dobre samopoczucie. Zajęcia odbywają się z pomocą dużych piłek fitnessowych. Podczas treningu z piłkami mobilizujemy do pracy mięśnie brzucha (zwłaszcza tzw. mięśnie głębokie), mięśnie okołokręgosłupowe (stabilizujące i utrzymujące kręgi i krążki międzykręgowe we właściwym ułożeniu), mięśnie grzbietu oraz pośladków.

bodystyling

Zajęcia