FITNESS GRUPOWY

ZAJĘCIA GRUPOWE

to treningi pomagające uzyskać wymarzoną sylwetkę, poprawić wydolność oraz wzmocnić i ujędrnić ciało. Z jednej strony to najnowocześniejszy trening całego organizmu, z drugiej zaś szczególnie motywujący rodzaj treningu, który po prostu sprawia przyjemność. Pod okiem wykwalifikowanej kadry możesz liczyć na skuteczny trening układu krążenia, polepszenie koordynacji ruchów, zwiększenie gibkości i kształtowanie umiejętności odczuwania własnego ciała. Wszystko to daje w efekcie znaczną poprawę samopoczucia. W grupie zyskasz większą motywację do uzyskania wyznaczonych sobie celów treningowych w atmosferze zdrowej rywalizacji i w zamian otrzymasz zastrzyk pozytywnej energii!!!

W ofercie klubów dysponujemy przestronnymi pomieszczeniami odpowiednio wyposażonymi w niezbędny sprzęt – w połączeniu z motywacją grupy i muzyki otrzymasz od Nas potężną dawkę pozytywnej energii! Regularne ćwiczenia aerobowe są korzystne dla całego organizmu. Usprawniają i wzmacniają wszystkie mięśnie, poprawiają wydolność płuc i pracę serca. Są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania ciała i umysłu.

Z Nami wzmocnisz procesy przemiany materii, co oznacza zwiększenie zużycia kalorii, zapobieganie chorobom układu krążenia i serca poprzez poprawę wydajności serca, poprawę zdolności przyswajania tlenu, zwiększenie ogólnej wytrzymałości, poprawę stanu kondycyjnego organizmu w każdym wieku i spowolnienie procesów starzenia, zmniejszenie napięć stresowych, poprawa koordynacji, motoryki, a także pracy mózgu.

Proponujemy różne formy zajęć grupowych prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów: wzmacniające, kondycyjne, mentalne i mieszane.

Każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 • BODYSTILING


  BODYSTILING

  Zajęcia bazujące na jodze, ćwiczeniach rehabilitacyjnych i klasycznych technikach regulacji oddechu. Podstawą zajęć jest połączenie treningu i relaksu, oraz wykorzystanie funkcji poszczególnych mięśni i organów ludzkiego ciała. Celem ćwiczeń jest przede wszystkim odzyskanie świadomości własnego ciała oraz wzmocnienie i stabilizacja wszystkich elementów zaangażowanych w ruch. Efektem ćwiczeń jest nie tylko smuklejsza i zgrabniejsza sylwetka, ale i wewnętrzny spokój i relaks.

 • BOX AERO

 • CARDIO TRAINING


  CARDIO TRAINING

 • CORE TRENING


  CORE TRENING

  siła pochodzi z wnętrza, dlatego warto nauczyć się jak je wzmacniać. Core trening pomoże Ci zwiększyć świadomość własnego ciała i wzmocnić jego core.

 • CORE&MORE

 • DANCE 4 FIT

 • FAT BURNING


  FAT BURNING

  Trening funkcjonalny, rodzaj intensywnych ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni bez rozbudowywania masy mięśniowej i spalenie jak największej liczby kalorii. Ćwiczenia wykonywane są w szybkim tempie z wieloma powtórzeniami

 • FIT KRĘGOSŁUP


  FIT KRĘGOSŁUP

  codzienne obowiązki mogą mocno nadwyrężyć Twój kręgosłup. FIT KRĘGOSŁUP pomoże utrzymać Ci gow dobrej formie i uniknąć jego bólu.

 • FIT MAMA


  FIT MAMA

  Ćwiczenia ruchowe, które przygotowują cały organizm, a zwłaszcza układ nerwowo-mięśniowy do efektywnego porodu. Zajęcia dla kobiet w ciąży odbywają się w miłej kameralnej atmosferze pod bacznym okiem wykwalifikowanych instruktorów. Program ćwiczeń opracowany jest tak, aby pomóc zachować dobrą formę podczas ciąży i przygotować do porodu oraz ułatwić odzyskanie sylwetki po urodzeniu dziecka.

 • FIT MAMA & BABY


  FIT MAMA & BABY

  Zajęcia przygotowane specjalnie dla kobiet, które chcą wrócić do formy po okresie ciąży, nie rozstając się ze swoim maleństwem. Wykonywane ćwiczenia pomogą w efektywny sposób wzmocnić i uelastycznić mięsnie, pozbyć się zbędnych kilogramów, a także poprawić kondycję. Jest to świetna forma aktywnego spędzania czasu z malutkim dzieckiem i jednocześnie trening dla młodej mamy. Zajęcia przeznaczone są dla kobiet z dziećmi od 3 miesiąca do 1,5 roku.

 • FULL BODY WORKOUT


  FULL BODY WORKOUT

  to intensywny trening, który pomoże Ci wzmocnić i ustabilizować całe ciało i wszystkie grupy mięśni.

 • HIIT FIT


  HIIT FIT

  ten trening sprawi, że Twoje ciało i tętno będzie pracować na najwyższych obrotach. Ćwiczenia wykonuje się bardzo szybko, w krótkich odstępach czasu. Dzięki temu treningowi spalisz dużą ilość kalorii w krótkim czasie.

 • INTERVAL TRAINING


  INTERVAL TRAINING

 • JUMP&STRETCH


  JUMP&STRETCH

  Jumping to zajęcia dla każdego! To doskonałe połączenie treningu i zabawy, gdzie trampolina przypomina beztroskie dzieciństwo. To trening, podczas którego mocno angażujemy prace korpusu, przez utrzymywanie ciała na niestabilnym podłożu w formie batutu (trampoliny). Mocna praca nóg, niezliczona ilość napięć mięśni brzucha, koordynacja ruchowa, to tylko część pracy, jaką wkłada każdy uczestnik podczas tego rodzaju treningu. Smukła sylwetka, poprawa kondycji i mnóstwo endorfin, to tylko część rezultatów. Przyjdź i baw się razem z nami.

 • KRĘGOSŁUP&FIGIRA


  KRĘGOSŁUP&FIGIRA

  Zajęcia, które pokocha Twój kręgosłup! Opracowany trening ma charakter zarówno profilaktyczny jak i terapeutyczny. Zadbaj o zdrowy kręgosłup i dobre samopoczucie. Zajęcia odbywają się z pomocą dużych piłek fitnessowych. Podczas treningu z piłkami mobilizujemy do pracy mięśnie brzucha (zwłaszcza tzw. mięśnie głębokie), mięśnie okołokręgosłupowe (stabilizujące i utrzymujące kręgi i krążki międzykręgowe we właściwym ułożeniu), mięśnie grzbietu oraz pośladków.

 • MOVE&SHAPE


  MOVE&SHAPE

  Zajęcia o średniej intensywności. To połączenie gimnastyki odchudzającej z ćwiczeniami wzmacniającymi i ujędrniającymi wszystkie grupy mięśniowe. W czasie zajęć wykorzystywane są piłki i tubingi. Umiarkowane tempo sprzyja koncentracji na technice i dokładności wykonywanych ćwiczeń. Wyszczuplamy figureczki, żeby mieć nóżki i ciałeczka jak rureczki!!!:) Zajęcia zakończone 10-minutowym stretchingiem.

 • PILATES


  PILATES

  Ćwiczenia wykonywane przy spokojnej muzyce, wprowadzają w dobry nastrój .Wpływają na elastyczność i wydłużanie mięśni oraz wzmocnienie wiązadeł i stawów. W konsekwencji sylwetka staje się smuklejsza, szczuplejsza i wyższa. To rodzaj kompleksowej pracy, który łączy umysł, dusze i ciało.

 • POWER BRZUCH


  POWER BRZUCH

  Chcesz mieć płaski brzuch? Ten półgodzinny trening o charakterze kondycyjnym, polega na jednoczesnym wzmacnianiu układu krążeniowo-oddechowego i kształtowaniu mięśni brzucha. Na zajęciach spalisz zbędną tkankę tłuszczową, a także spłaszczysz i wyrzeźbisz swój brzuch.

 • RUN&SKI TRENING


  RUN&SKI TRENING

 • RUNNING OUTDOOR bieg w terenie


  RUNNING OUTDOOR bieg w terenie

  Zajęcia dla osób lubiących biegi długodystansowe w terenie oraz wszystkich chcących rozsmakować się w aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Celem zajęć jest polepszenie kondycji, wydolności krążeniowo-oddechowej, praca nad wytrzymałością ogólną, tlenową i beztlenową oraz szybkościową. Ponadto wzrost odporności, hartowanie ciała i rozwój wytrwałości, samodyscypliny i silnej woli. Przy aktywnym uczestnictwie w treningach gwarancja polepszenia rekordów życiowych na dystansach 5 i 10 km. Dodatkowo ćwiczenia rozciągające i relaksacyjne. Zajęcia przynoszące liczne korzyści zdrowotne i sprawnościowe oraz mnóstwo satysfakcji.

 • SLAVICA DANCE


  SLAVICA DANCE

 • SPARTANS

 • STEP DANCE


  STEP DANCE

  Taneczne zajęcia choreograficzne na stepie w rytm energetyzującej, porywającej muzyki. Ćwiczenia o jednostajnej intensywności, które zapewnią skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej i dużą dawkę pozytywnej energii, optymizmu, pewności siebie i świetnego samopoczucia. Trening idealny dla każdego, kto lubi ruch i dobrą zabawę przy muzyce. :)

 • STEP FATBURN


  STEP FATBURN

  Step jest treningiem, którego warto spróbować, bo oprócz zrzucenia zbędnych kilogramów, pozwala sukcesywnie modelować i rzeźbić sylwetkę. Liczba spalonych kalorii zwiększa się wraz z podwyższeniem stepu. Step nie niszczy stawów kolanowych, gdy ćwiczenia wykonywane są zgodnie z zaleceniami instruktora i prawidłowo pod względem technicznym.

 • STEP POWER


  STEP POWER

  Zajęcia najbardziej intensywne, wymagające wysokiej kondycji fizycznej. Energetyzujące rytmy muzyczne + motywacja instruktora doda Ci pozytywnej energii.

 • STRETCH&ROLL


  STRETCH&ROLL

  Półgodzinne zajęcia, których celem jest wzmocnienie mięśni brzucha i grzbietu, idealny trening w krótkim czasie, szczególnie dla zapracowanych. Systematyczne wzmacnianie tych mięśni może zapobiec wielu urazom oraz wspomóc rehabilitację.

 • STRETCHING


  STRETCHING

  Zajęcia poświęcone rozciąganiu wszystkich mięśni, dzięki czemu Twoje ciało stanie się bardziej elastyczne i przygotowane do efektywnego treningu, zwiększy się ruchomość stawów. Stretching można polecić każdemu! - wspaniale eliminuje przykurcze mięśniowe, które mogą być wynikiem siedzącego trybu życia i powodować bóle kręgosłupa. To zaledwie pół godziny ćwiczeń a na prawdę warto!

 • STRETCHING

 • TABATA FIT


  TABATA FIT

  Szybki, intensywny trening. Pomaga spalić tkankę tłuszczową oraz poprawia wydolność organizmu. Jest tylko jedna zasada: należy ćwiczyć bardzo szybko, nie odpuszczając sobie i nie wydłużając przerw.

 • TRENING FUNKCJONALNY


  TRENING FUNKCJONALNY

  to praca z oporem i ciężarem własnego ciała. Popraw jakość swoich ruchów i naucz się poprawnie technicznie wykonywać ruchy wykorzystywane w codziennym życiu.

 • TRENING OBWODOWY


  TRENING OBWODOWY

  popraw swoje techniczne umiejętności z użyciem kettle’i, piłek lekarskich, lin, stepów i zwiększ dzięki temu swoją sprawność w codziennym życiu. Idealne połączenie szybkich rezultatów i radości z treningu.

 • TRX


  TRX

   to jedyny w swoim rodzaju system treningu, przy którym wykorzystujesz grawitację i ciężar własnego ciała do wykonywania nawet setek różnych ćwiczeń.

 • TRX WORKOUT

 • VINJASA FLOW JOGA


  VINJASA FLOW JOGA

  Zajęcia skierowane dla osób preferujących aktywny sposób spędzania czasu. Jeśli uwielbiasz ruch i chcesz skorzystać ze wszystkich prozdrowotnych dobrodziejstw, które oferuje joga, to te zajęcia są dla Ciebie. Vinjasa to połączenie ruchu z oddechem, flow to twój własny przepływ, który wprowadzasz w każdą pozycję. Jedność tych trzech elementów, czyli ruchu, oddechu i Twojego własnego sposobu czucia pozycji doprowadza do scalenia wewnętrznego czyli jogi. Oddaj się ruchowi , zamanifestuj swój flow, tańcz w medytacji..

 • YOGA FIT


  YOGA FIT

  zajęcia jogi pomogą Ci znaleźć sposób na uzyskanie wewnętrznego spokoju i dobrego samopoczucia. Zrób sobie przerwę od codziennego stresu i zabiegania i wykorzystaj ten czas tylko dla siebie.

 • YOGA FIT

bodystyling

Zajęcia