Cycling

Cycling

Skuteczne treningi cardio na rowerach stacjonarnych.

Twoja motywacja wzrasta poprzez dynamit grupy i wciągającą muzyka w tle.

Twój Cycling Tour jest zmieniana przez tempo, techniki i rytmu.

Cycling jest ceniony przez wiele osób ze względu na szybkie efekty w odchudzaniu oraz pozytywną energię, jaką daje wspólny trening z towarzyszeniem rytmicznej muzyki.

Jazda na rowerach stacjonarnych w grupie, pod okiem wykwalifikowanego instruktora narzucającego tempo ćwiczeń – sprawia, że nogi same pedałują w takt piosenek, a wysiłek staje się przyjemniejszy.

Wiele osób przyznaje, że zajęcia te wprost uzależniają, a szybkie pojawianie się efektów ćwiczeń jeszcze bardziej motywuje do walki o szczupłą sylwetkę.

Ćwiczenia na rowerze treningowym zalicza się do treningu cardio, a więc zwiększającego wydolność organizmu. Dzięki stale wysokiemu tętnu poprawia się krążenie, organizm jest lepiej dotleniony, co z kolei ma wpływ na przyspieszenie procesu odchudzania.

 • ADVENTURE RIDE


  ADVENTURE RIDE

  Wspinaczka górska, szalone zjazdy czy jazda po płaskim w tak pięknej scenerii jak jesteś w stanie to sobie wyobrazić (dosłownie) to nie wszystko co charakteryzuje ten Adventure Spin. Będziemy też ćwiczyć a czasem nawet tańczyć. Myślisz, że to niemożliwe? Przekonaj się!

 • CYCLING


  CYCLING

  Basic to trening dla osób początkujących. Dobra zabawa i smukła sylwetka to efekty tych zajęć. Ważną kwestią przy zrzucaniu zbędnych kilogramów jest puls serca. W trakcie tych zajęć intensywność sprzyja spalaniu tkanki tłuszczowej - jedziemy cały czas w pulsie 65-80% maksymalnego, ponieważ nasze ciało spala więcej tłuszczu przy takiej intensywności ćwiczeń.

 • FATBURNING


  FATBURNING

  To po prostu spalanie tłuszczu! Dobra zabawa i smukła sylwetka to efekty tych zajęć. Ważną kwestią przy zrzucaniu zbędnych kilogramów jest puls serca. W trakcie tych zajęć intensywność sprzyja spalaniu tkanki tłuszczowej - jedziemy cały czas w pulsie 65-80% maksymalnego (ponieważ nasze ciało spala więcej tłuszczu przy takiej intensywności ćwiczeń).

 • INTERVAL


  INTERVAL

  Na tym treningu możesz się naprawdę zmęczyć. Szybkie zmiany pozycji, duża intensywność! Trening świetny dla poprawy wytrzymałości. Wykorzystuje wszystkie techniki jazdy.

 • MIX STYLE


  MIX STYLE

  Mix style to trening dla osób średniozaawansowanych. To mieszanina treningu aerobowego z treningiem wytrzymałościowym. Tutaj pracujemy na tętnie 75-90 % Hrmax. Mieszanina technik rowerowych, mieszanina muzyki, która pobudza do jeszcze wiekszej intensywności działania podczas treningu.

 • Race 360


  Race 360

  RACE360 to zajęcia z lekkim zacięciem rowerowym, przygotowujące nas do utrzymania i zwiększania formy przez cały rok. Tak jak 360 stopni zatacza okrąg, tak i my na zajęciach kręcimy niezliczoną ilość obrotów w rytmie muzyki. Czasem wjeżdżamy w wysokie góry, czasem ścigamy się nawzajem po to by zrobić wspólny dobry trening bez uczucia przemęczenia. Nie wierzysz? - Przyjdź!

 • TABATA&CO


  TABATA&CO

  Tabata to interwałowy trening metaboliczny. Celem treningu jest poprawa zarówno wydolności anaerobowej (beztlenowej), jak i aerobowej (tlenowej), a co za tym idzie - zwiększenie wytrzymałości i wydolności organizmu. W związku z tym spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej jest "skutkiem ubocznym" intensywnych ćwiczeń. Trening dla osób zaawansowanych.

bodystyling

Zajęcia