CLUB

club

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy mógł spełnić w Naszych klubach swoje marzenia dotyczące kształtowania sylwetki oraz poprawy wydolności organizmu.

Wspólnie tworzymy właściwy program treningowy do ćwiczeń w naszych klubach, w domu, podczas urlopu czy wyjazdu służbowego.

Jesteśmy po to, aby zapewnić bezpieczny i jednocześnie efektywny trening w indywidualnym pulsie wysiłkowym, z odpowiednim obciążeniem dla mięśni i stawów, które badamy

Jesteśmy zespołem pozostającym do dyspozycji i odpowiemy na wszelkie pytania. Posiadamy odpowiednio wysoko wykwalifikowaną kadrę fizjoterapeutów i trenerów.

Gwarantujemy naszą wiedzę i doświadczenie!

Opracujemy dla Ciebie odpowiedni koncept treningowy, który doprowadzi Cię do Twoich celów bez względu na to, czy chcesz poprawić swoje wyniki sportowe, sylwetkę czy zdrowie. To prostsze niż myślisz. Twoje cele treningowe osiągniesz u nas ze stuprocentową skutecznością!

ESPRESSO BAR

Daj się skusić w naszym barku na włoską kawę ILLY, herbatę Dammann, włoską czekoladę na gorąco Monbana czy odżywczy koktajl białkowy. Wszystko naturalnie serwujemy również na wynos i do wyboru z mlekiem o niskiej zawartości tłuszczu, z mlekiem bez laktozy czy mlekiem sojowym.